Telefon

+420 608 75 88 00

Objednání pouze po telefonu. Děkuji za pochopení.
Pokud to nezvedám, znamená to, že momentálně masírují. Zavolám zpět když to půjde.

Adresa provozovny: Náměsti Dobrovského 382, Rumburk. Součást salonu Panské kadeřnictví.

Tato masáž patří mezi velmi populární a oblíbené a slouží jak pro celkovou relaxaci, tak pro regeneraci organismu. Ne náhodou je nazývána „královnou mezi masážemi“. Aplikuje se pomoci speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů, spolu s aromatickými oleji. V úžasném spojení termoterapie, dotyku a vůně se jedná o kombinaci velice nevšedního a příjemného zážitku.

Masáže, které se prováděly pomocí teplých kamenů na tělo, byly velice oblíbené také u starých Inků, v Mezopotámii, Japonsku, Čině v Indii a u Indiánů.

Výborná akumulace tepla kamenů a jejich vlnění působí skrz energetická centra v našem organismu.
Působení tepla z kamenů proniká do svalstva, dochází k uvolnění křečových stavů, rozpuštění svalových spasmů, ztuhlosti a regenerace tkání. Celkově se zlepšuje krevní oběh, stimuluje lymfatický a imunitní systém. Teplo také napomáhá k regulaci trávení a zrychlení metabolismu. Masáž pomocí lávových kamenů přispívá k odstranění potíží se spánkem, koncentrací a potížemi se uvolnit, při klimakterických potížích. Pozitivní je také účinek masáže na psychiku masírovaného. Tato masáž se proto doporučuje zejména lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podávat nadměrné výkony. Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu a mají velmi silnou energetickou vibraci. Tyto kameny se nahřívají ve vodní lázni na teplotu kolem 40 -55 °C. K masáži se používají kameny různé velikosti a musíme se o ně pravidelně starat a čistit je.

Kontraindikace
Tato masáž se nedoporučuje lidem, kteří trpí infekčním onemocněním, záněty, křečovými žilami, onemocněním srdce a vysokým krevním tlakem. Také se nedoporučuje diabetikům a epileptikům, gravidním ženám a při bolestivé menstruaci, a při zvýšené citlivosti na teplo.

Masáž horkými a studenými lávovými kameny
Masáž s použití kombinace horkých a studených kamenů využívá rozdílného působení teplot, které mají velice stimulační účinek. Při této masáži dochází k potlačení napětí v organismu a odstranění bolestivých míst. Teplé kameny především hluboce prohřívají svalstvo a tkáně a studené kameny stimulují. Tato kombinace má velmi tonizační efekt.